Tedavi Parası Kaybolan Medine’den, TikTok Fenomenleri Pelin ve Berk’in Düğün Dansına: Haftalık TikTok Gündemi

Her hafta olduğu gibi bu hafta da birbirinden farklı videolar TikTok gündeminde yerini aldı. Yürüme engelli eşine babalar gününde ayakkabı alarak sürpriz yaptıktan sonra linç edilen kullanıcıdan, Eşi için Fenerbahçe forması giyen damada kadar… Hızlandırılmış TikTok turuyla tüm konulara 5 dakikada hakim olmanı sağlıyoruz. İşte bu haftanın ses getiren TikTok olayları.

1- TikTok paylaşımlarıyla milyonlarca beğeni ve izlenme alan kullanıcının, bayramda gelecek misafirleri için yaptıkları hazırlık, TikTok’ta büyük yankı uyandırdı.

?

2- Yürüme engelli eşine babalar gününde ayakkabı alarak sürpriz yapan kullanıcı yediği linç sonrası isyan etti.

?

3- TikTok’ta ‘ula hayat’ videolarıyla tanıdığımız Medine Sayan’ın tedavi için biriktirdiği altınları otogarda kayboldu. Maroteaux–Lamy (MPS Tip 6) hastası olan Medine’nin valizini başka bir yolcu aldı.

?

4- TikTok fenomeni olan Pelin ve Berk çifti geçtiğimiz günlerde evlendi. Gelin ve damadın, binbir emekle hazırlandığı çok belli olan inanılmaz dans şovu sosyal medyanın gündemine oturdu.

?

?

5- TikTok’ta “@erdemsanlitv” isimli bir hesap Ateş Kuşları dizisindeki Mercan’ın vurulma sahnesinin kamera arkası görüntüsünü yayınladı.

?

6- Çok uzun yıllardır YouTuber olan ve son zamanlarda TikTok’ta aktif olan fenomen isim, paylaştığı fotoğraflar ile hayranlarını endişelendirdi.

?

7- Eşi için Fenerbahçe forması giyen kabul eden Galatasaraylı damat, sosyal medyada gündem oldu. Koyu Fenerbahçeli baba, damadına hayatında hiç unutamayacağı bir an yaşattı.

?

8- Farklı ülkelerin dizi ve filmlerinde benimsediği ikonikleşmiş vurulma sahnelerini canlandıran TikTok fenomeninin videosu sosyal medyanın gündemine oturdu.

?

9- TikTok’ta 633 bin takipçisi olan TikTok fenomeni ‘Yakışıklı Güvenlik’, son olarak “Ah Sana Vah Sana” isimli şarkısını yayınladı.

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx