Göz Altı Morluklarınızı Kendiniz Silin: Bakım Ürünlerini Unutun! Çok Daha Etkili!

Göz altı torbaları, çoğu insanda meydana gelen bir durumdur. Göz altı torbaları, göz çevrenizin kötü ve yorgun görünümüne neden olabilir. Onlardan kurtulmanın pek çok yolu olsa da en etkilisi doğal yöntemlerdir. Haftada 2 kez uygulayacağınız bu kürle mucizevi etkiler yakalayabileceksiniz.

Göz altı torbalarının en muhtemel nedenlerinden biri yorgunluktur. Diğer tipik faktörler arasında stres ve su tutulması yer alır. Göz şişliğinden kurtulmak harika bir göz bakımı yöntemidir ve evde kolayca onlardan kurtulmanız mümkün.

İşte göz altı torbalarını yok eden mucizevi kür tarifi…

SALATALIK VE GÜL SUYU MASKESİ

Göz altı torbalarını gidermek için en etkili yöntemlerin başında, salatalık ve gül suyu maskesi gelir. Salatalık ve gül suyu maskesi cildi sıkılaştırır ve yatıştırır. Göz altı torbalarını yok eder ve şişliğini en aza indirir. Toksinlerin atılımını kolaylaştırır.

Yarım salatalığı püre haline getirin ve bir miktar gül suyuyla karıştırın. Ardından pamuklu bir pede karışımı batırın ve göz altınıza uygulayın. Kalan karışımı buzdolabı poşetine koyup sonra kullanmak için buzluğa atabilirsiniz. Pamuklu pedleri göz altınıza koyun ve 10-15 dakika bekletin.

Salatalık ve gül suyunun mucizevi birlikteliği sayesinde çok kısa bir sürede göz altı torbalarınızdan kurtulmuş olacaksınız. Göz altı torbalarını etkili ve hızlı bir şekilde gidermek adına haftada 2 kez uygulamaya özen gösterin. Herhangi bir reaksiyonla karşılaşmamak adına dikkatli olun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx