Fırına girip “Reis” diye bağıran çocuğa hakaret edip, kovdu: Köpeklere ekmek satmıyoruz

Sosyal medyada gündem olan ve Sultangazi’de çekilen görüntüler tartışmaları beraberinde getirdi. İş yeri sahibinin ekmek almaya gelip fırında “Reis” diye bağıran çocuğa hakaret ettiği iddiası tepki topladı.

“‘İTLERE EKMEK SATMIYORUZ’ DEMİŞSİN”

Görüntülerde bir büyüğün fırına girip sahibine “Ağabey bir şey soracağım. Az evvel bu çocuk buraya ekmek almaya geldi, sen de ‘İtlere ekmek satmıyoruz’ demişsin” dediği duyuluyor.

“BURADA BAĞIRAMAZ, DIŞARISI BENİ İLGİLENDİRMİYOR”

Videonun devamında fırın sahibiyle konuşan kişi arasındaki diyalog şöyle gelişiyor:

+Köpeklere ekmek satmıyoruz.
-Niye abi, bu çocuk köpek mi?
+Yok. Niye ‘reis’ diye bağırıyor?
-Abi bağırabilir, herkesin bir sevdiği var.
+Bağıramaz abi. Gitsin başka yerde bağırsın.
-O zaman buradakilerin hepsi köpek.
+Burada bağıramaz abi, dışarısı beni ilgilendirmiyor. Benim mekanımda kimse bağıramaz.

Görüntülerin devamında ise bıçağını alan fırın sahibi “Hadi dışarı” derken karşısındakilerden birinin ise “Seni dava etmeyen en adi ş…..” dediği duyuluyor.

AÇIKLAMA GELDİ

Olay sosyal medyada gündem olurken Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları kaydetti:

“Cumhurbaşkanımıza gönül vermiş vatandaşlarımıza hakaret etmek kimsenin haddine değildir! İlçemizde yaşanan olay sonrasında, mevzubahis işletmeyle ilgili inceleme başlatılmıştır. Yapılan inceleme sonrasında, ruhsata aykırılıklar tespit edilmiş olup, bu çerçevede tutanak tutulmuştur. Tutanağa istinaden yarın itibariyle gerekli cezai işlemlere devam edilecektir.”


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*