Bir Starfield Oyuncusu Kargoculuğu Kafaya Takmış Gibi Görünüyor: Oluşturduğu Şu Uzay Gemisine Bir Bakın!

Starfield çıktığından beridir modcular boş durmuyor biliyoruz ancak, mod kullanmadan oyun içerisinde gemi inşa edenler de oldukça komik görseller paylaşıyor. Bir Starfield oyuncusu, kargo taşımacılığını çok ciddiye almış olacak ki, uzayda gidebilen bir tır yapmaya karar vermiş!

Starfield 6 Eylül’de çıkmıştı.

Bethesda’nın yeni aksiyon- rol yapma oyunu Starfield, 6 Eylül tarihinde piyasaya sürülmüştü. Kimisi tarafından çok beğenilen ancak kimisi tarafından eleştirilere maruz kalan oyun içerisinde ilginç anlar da yaşanıyor diyebiliriz.

Oyundaki en büyük problem taşıma kapasitesi.

Mod kurmadan oyunu düzgün bir şekilde deneyimlemek isteyen kullanıcıların ilk derdi taşıma kapasitesi oluyor. Ancak bir Starfield oyuncusu, uzayda gidebilen ‘uzay kamyonu’ inşa etti ve taşıma kapasitesi sorununu kendince ortadan kaldırmayı başardı.

“Xeppeling” isimli kullanıcının oluşturduğu şu uzay gemisine bakın;

Kullanıcının oluşturduğu bu uzay kamyonu neredeyse ‘0’ hareket kabiliyetine sahip. Geminin sadece %2’si motorlardan oluşuyor. Geri kalan her şey tamamen kargo alanından oluşuyor. Uzay çatışmalarında kullanılmasını pek tavsiye etmiyoruz!

Yarım milyona yakın kargo taşıma kapasitesine sahip olan bu uzay aracına gelen yorumları da aşağıdan görüntüleyebilirsiniz;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx