Trabzonspor’da birinci maksat Umut Bozok

Yeni dönemde üç kulvarda gayret edecek olan Trabzonspor kadro derinliği için adımlar atmaya devam ediyor. Şu ana kadar dört transfer açıklayan Fırtına’da rota büsbütün golcüye dönmüş durumda.

Geniş listedeki isimleri birbir eleyen ve alternatiflerini ikiye düşüren bordo-mavililer önceliği Umut Bozok’a verecek. Kasımpaşa’da fevkalade bir dönem geçiren, 20 defa rakip ağları havalandırarak gol hükümdarı olan 25 yaşındaki futbolcu için tüm kurallar zorlanacak. İdare bir yandan oyuncunun bonservisi elinde olan Lorient ile masaya oturacak, bir yandan da Umut’u ikna etmeye çalışacak.

Trabzonspor birinci atağından olumlu bir sonuç alamazsa rotasını Haji Wright’a çevirecek. Geçtiğimiz dönemi Fraport TAV Antalyaspor’da kiralık olarak geçiren ve bonservisi Sonderjyske’de bulunan deneyimli golcü için görüşmeler yapılacak, Danimarka kulübünün kapısı çalınacak.

Milli ortadan sonra bombaları bir günde patlatan ve 4 transfer birden açıklayan bordo-mavililerin golcü transferine de bu hafta nokta koyması bekleniyor. Öte yandan Teknik Yönetici Abdullah Avcı’nın hem Umut Bozok, hem de Haji Wright için olumlu rapor verdiği, lakin önceliğinin Umut olduğu öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.