Otobüse binmek isteyen çocuğunu dövüp dışarı attı

İstanbul Sarıyer’de bir bayan, kendisiyle İETT otobüsüne binmek isteyen kız çocuğunu tekme tokat dövdükten sonra, sürükleyerek dışarı attı. Etraftakilerin reaksiyon gösterdiği bayan, “Cezaevine gidiyorum, çocuğu nasıl götüreyim” kelamlarıyla karşılık verdi. 

Ayazağa Mahallesi Mustafa Kemal Atatürk Caddesi’nde geçen pazartesi günü öğle saatlerinde, bir bayan İETT otobüsüne kendisiyle binmek isteyen kız çocuğunu döverek indirmeye çalıştı.

Çocuk otobüsten inmek istemeyince, kolundan tutarak otobüsten dışarı attı. Gözyaşları içinde yine otobüse binmeye çalışan çocuğu bu sefer de tekmeleyen bayan, kaldırıma yanlışsız sürükledi.

“ÇOCUĞU DIŞARI ATTI, OTOBÜSE BİNİİP GİTTİ”

Çevredekiler çocuğun uğradığı şiddeti cep telefonu kamerasıyla görüntüledi. Olaya şahit olan Melik Taha Sarıdemir, “Bir bayan bebek otomobiliyle bindi. Yanında bir de kız çocuğu vardı. Evvel kızı bindirdi, sonra bağırdı, vurdu. Otobüsün kapısında çocuğa tekme attı. Beşerler reaksiyon gösterince de, ‘Cezaevine gidiyorum, çocuğu nasıl götüreyim’ dedi. Sonra çocuğu tutup sürükledi, dışarı attı. Otobüse binip, gitti” formunda anlattı. (DHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.