Müge Anlı-Şinasi Yüzbaşıoğlu’dan ortak karar! 2 haftalık evlilerdi

Geçtiğimiz günlere canlı yayında evleneceğini duyuran Müge Anlı, 25 Haziran tarihinde İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu’yla nikah masasına oturmuştu. Düğün aile ve yakın dostları ortasında yapılırken, çiftin o anlarına dair şimdi bir paylaşım yapılmadı. Gözler ikilinin paylaşım yapıp yapmayacağına odaklanırken, Müge Anlı tarafından bir ayrıntı dikkat çekti. İkili bakın toplumsal medya hesaplarından ne yaptı?

İSİMLERİYLE GEÇERSİZ HESAPLAR AÇMIŞLARDI

İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu’yla 25 Haziran’da dünya meskenine giren Müge Anlı, düğününe dair rastgele bir ayrıntı paylaşmadı. Çiftin düğününe yakın dostları ve ailesinin katıldığı belirtildi. Eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu ismine çok fazla düzmece hesap açılırken, Müge Anlı’nın takipçileri ortasında bir ayrıntı gözden kaçmadı. Bakın çift ne yaptı?

DÜĞÜNE DAİR AYRINTI VERİLMEDİ

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yaz dönemine girerken, başarılı sunucu da bu ortada uzun vakittir bir arada olduğu argüman edilen Şinasi Yüzbaşıoğlu ile nikah masasına oturdu. Başarılı sunucu birinci iki evliliğini kızının babası Burhan Akdağ yaparken 3. evliliğini ise Şinasi Yüzbaşıoğlu’yla yaptı.

İKİLİDEN ORTAK HAREKET

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.