Kardeşlerim dizisinin Harika’sı küçük elbisesiyle İtalya’ya çıkarma yaptın! ‘Yaktın bizi’

NG Medya imzalı, birinci kısmı 20 Şubat 2021 tarihinde yayınlanan, direktörlüğünü Serkan Birinci’nin yaptığı, senaryosu Gül Abus Semerci tarafından kaleme alınan Kardeşlerim, yeni dönemde tekrar ekranda olacak.

Başrollerinde Celil Nalçakan, Fadik Sevin Atasoy ve Cüneyt Mete üzere isimlerin yer aldığı dizi, birçok genç yeteneği sahneye çıkardı.

Bu isimlerden birisi olan Beğenilen Türker, hayat verdiği Şahane karakteri ile mesleğinde güzel bir ivme yakaladı.

17 Eylül 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Beğenilen, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Kısmı’nı tamamladı.

9 yaşında iken Bursa da tiyatro eğitimi almaya başladı ve tiyatro alanında birtakım projelere katılan Beğenilen, dizinin yeni döneminde ekranda olmayacak.

Oyuncunun ayrılışı Kardeşlerim izleyenlerini bir oldukça üzerken, Beğenilen Türker ise toplumsal medya paylaşımlarıyla kendisini hatırlatmaya devam ediyor.

Son olarak İtalya tatilinden fotoğraf paylaşan Beğenilen Türker, sevenlerini kendisine bir defa daha hayran bıraktı.

Gözde’den küçük etekli paylaşım

Sosyal medya paylaşımlarıyla isminden kelam ettiren Türker, İtalya’dan küçük elbisesiyle poz verdi. O poza takipçilerinden binlerce yorum geldi.

Oyuncunun hayranları, “Bu ne güzellik” demeden geçemedi. Hem şekli hem de hoşluğuyla toplumsal medyayı sallayan Beğenilen Türker’in yeni dönemdeki adresi ise şimdiden merak konusu..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.