‘Hesap ver’ demişti… İnanç Konukçu ile Erdal Beşikçioğlu yine bir ortada

Türk televizyon tarihinin efsane dizilerinden ‘Behzat Ç.’ bir kere daha geri dönüyor. Unutulmaz dizinin yeni kısımları çok yakında BluTV’de izleyiciyle buluşacak. Dizinin sete çıkmasına çok az kalırken provadan paylaşılan fotoğraflarda Erdal Beşikçioğlu’na kızgın olan İnanç Konukçu’nun da takımda yer aldığı görüldü.

Yeniden gelişiyle büyük memnunluk yaratan ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’ isimli dizide hazırlıklar son evreye geldi. Dizinin oyuncuları okuma provasında bir ortaya geldi. Provadan paylaşılan fotoğraflarda dizinin başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu’na kızgın olan İnanç Konukçu’nun da tekrar takımda olması dikkat çekti.

İnanç Konukçu

“SAYIN BEŞİKÇİOĞLU ÇIK BİR AÇIKLAMA YAP”

Behzat Ç. dizisi evvel 2010-2013 yılları ortasında Star TV’de yayınlanmış akabinde 2019’da dijital platform BluTV’de 4’üncü dönemiyle izleyicisiyle buluşmuştu. Lakin tıpkı yılın sonunda platform yeni bir dönemin olmayacağını duyurmuştu. Diziye ismini veren başrol karakterini canlandıran Erdal Beşikçioğlu’nun artırım talebi karşılanmadığı için diziden ayrıldığı ve dizinin bu nedenle bitirildiği öne sürülmüştü.

Erdal Beşikçioğlu

Dizinin ‘Hayalet’i İnanç Konukçu da rol arkadaşına şu sözlerle seslenmişti: “Arkadaşlar Behzat Ç. yok. Var ise de bundan sonra benim için yok. Benden dolayı mü? Senden dolayı mü? Sayın Beşikçioğlu, çık bir açıklama yap. İnsanların ekmeğiyle ben oynamadım de. Çok emeğin var. Bittim de. Tükendim de. Bir şey de lütfen.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.