Haziran’da Hangi Altcoinler Alınır? İşte 11 Coin İsmi!

ABD’nin devlet borcu temerrüdünü önlemek için attığı son adıma rağmen, altcoin piyasasındaki düşüş sürüyor. Yatırımcılar şimdi sıradaki fırsatlar için Haziran ayının gelişmelerini izliyor.

Bu ay hangi altcoin’ler yakından izlenmeli

ABD Temsilciler Meclisi’nin ulusal borç tavanını askıya alma oylaması, 314’ten 117’ye geçti ve iki partinin de desteğini aldı. Yasama yolculuğunun ardından yasa tasarısı onay için Senato’ya gidecek. 5 Haziran’a kadar yürürlüğe girerse, ABD Hazinesinin mali yükümlülüklerinde olası bir temerrüdü önleyerek yeni borç vermesine izin veriyor.

Mali analistler, bu hareketin Fed’in Haziran ayı toplantısında faiz oranlarını artırmayı düşünmesine yol açabileceğini tahmin ediyor. Sonuç olarak, belirsizlik havada asılı kalıyor. Peki, bu değişken makroekonomik koşullar altında satın alınacak en iyi altcoin’ler hangileri?

https://twitter.com/Reuters/status/1664319647859064841

Analist Trent Rhode’ya göre, bu ekonomik türbülansın ortasında, WSM, IOTA, ECOTERRA, LTC, YPRED, XLM ve DLANCE gibi altcoin’ler satın almak için dikkate değer hususlar olarak ortaya çıkıyor.

Wall Street Memes (WSM)

Özellikle Wall Street Memes (WSM) token ön satışı, Reddit topluluğu Wall Street Bets ve önde gelen bir NFT projesi arasında yankı uyandırıyor ve şu anda dikkate değer bir ilgi görüyor. Çeşitli platformlarda hızla büyüyen dijital kitlesi bir milyonu aşan proje, Elon Musk gibi önemli isimlerin ilgisini çekmişti. Bir haftadan kısa bir süre içinde, WSM ön satışı 2,4 milyon doların üzerinde bir toplamaya tanık oldu.

https://twitter.com/elonmusk/status/1661498079386931206

Wall Street Memes, kripto piyasası spot ışığına yabancı değil. Wall Street Bulls NFT koleksiyonu daha önce sadece 32 dakikada tükendi ve etkileyici bir 2,5 milyon dolar kazandı. WSM’ye yönelik bu ilgi, projenin altcoin piyasasındaki mevcut güç dinamiklerini değiştirme amacına bir bakış sunuyor.

Analistler, önemli Wall Street Bets topluluğunun,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir