Esra Ezmeci’ye Utandıran İlgi Sorusu: Kocamla Gecede 3 Kez! Çapayı Fazla Kaçırınca Bakın Ne Oldu?

Son vakitlerin en ünlü psikologları ortasında giren Esra Ezmeci, cinsel bağ ve olağan ikili bağlantılarda yaşanan problemler için yollar veriyor. Kendisine gelen soruları yanıtlayarak toplumsal medya hesabından yayınlayan Ezmeci’ye bu sefer cinsel çapalama sistemini deneyen bir takipçisi yazdı. İsmini vermeden yayınlayan Ezmeci, gelen soru karşısında bakın ne dedi?

ESRA EZMECİ’YE BAĞLANTI İTİRAFI! O USUL KULLANINCA BAKIN NE OLDU?

İlişkiler üzerine yazdığı kitaplarla Türkiye’de en çok konuşulan isimler ortasına giren Terapist ve Psikolog Esra Ezmeci, takipçilerinden gelen soruları kendi hesabından prosedürler vererek yayınlıyor. Kendisine her gün binlerce DM gelen Ezmeci’ye her yaş aralığından bireyler yazıyor. Eşleri ile sorun yaşayanlar, aileleri ile sorun yaşayanlar, çocukları ile sorunlar yaşayanların genelde yazdığı Ezmeci’ye çok sayıda cinsel bağlantı itirafları ve soruları da geliyor. Her paylaşımı ile toplumsal meydanın lisanından düşmeyen Ezmeci’ye bu kez verdiği sistemleri deneyen bir takipçisi yazdı.

CİNSEL ÇAPA YAPAN TAKİPÇSİNDEN OLAY BİLDİRİ: YORULUYORUM

Instagram hesabı üzerinden soruları yanıtlayıp yayınlayan Ezmeci, verdiği çapalama ve tuzlama yolları ile münasebetlerin düzeltilebileceğini tez ediyor. Kitaplarında da bunlara yer veren Ezmeci, DM üzerinden de ilgilerde sorun yaşayanlara teklifler veriyor.

Çapalama prosedürü ile eşlerin cinsel bağlantıda birbirlerine yakınlaşacağını söz eden Ezmeci, bu her fırsatta takipçilerine anlatıyor. Çapalama metodunu deneyen bir takipçisi ise Ezmeci’ye şoke eden bir ileti attı. Bayan takipçisi, “Cinsel çapa ile 1 gecede 3 defa ilgiye giriyorum eşimle. Çok yoruluyorum” bildirisini attı. Bu bildiri üzerine Esra Ezmeci ise yalnızca emoji göndererek yanıt verdi.

FOX TV’DE DE PROGRAM SUNUYOR

Sosyal medya paylaşımlarının yanı sıra FOX TV’de de gündüz jenerasyonu yayını yapan Esra Ezmeci, orada da farklı hususları işlemeye devam ediyor. Hayatımıza çapalama ve tuzlama yolu ile giren Esra Ezmeci, sunucu koltuğunda oturmasına karşın toplumsal medya hesabından da bu paylaşımlarına devam ediyor. Kimisi eşleri ile meselelerini çözmek için yazarken, kimisi ise cinsel bağlantı sırasında yaşadıklarını Ezmeci’ye anlatarak yardım istiyor. Pekala siz bu çeşit paylaşımların yapılması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.