Burcunu Söyle Hastalığını Söyleyelim! İşte Burçların Hastalık Haritası

KOÇ BURCU İNSANLARI BAŞI İLE DERTTE

Koç burcu insanlarının baş bölgesi hassastır. Koç insanlarında yüz bölgesi rahatsızlıkları, sinüzit, tansiyon, baş ağrıları, migren, diş ağrısı üzere rahatsızlıklar sık görülür bu nedenle de koç insanları ekseriyetle kulak burun boğaz hekimleri ile nöroloji tabiplerine sarfiyatlar.

BOĞA BURCU İNSANLARI BOYUN BÖLGESİNE DİKKAT

Boğa burcu insanları boyun bölgesi hastalıklarına daha yatkındır. Boğalar bilhassa boğaz ağrısı, burun ve boğaz akıntıları, soğuk algınlığı, bademcik, lenf bezi rahatsızlıklarını yaşarlar.

İKİZLER BURCU İNSANLARI DA SONLARINA HAKİM OLMALI

İkizler burcunda yer alan beşerler çoklukla omuz bölgesi ve kollar ile ilgili rahatsızlıklara, zatürre, akciğer hastalıklarına, damarlarda tıkanıklıklara ve de sinirsel rahatsızlıklara yatkındırlar.

YENGEÇ BURCU MİDESİNE, BÖBREKLERİNE VE KALBİNE DİKKAT ETSİN

Yengeç burcu insanları bilhassa göğüs bölgesindeki rahatsızlıklara, böbrek rahatsızlıklarına, mide ve kalp hastalıklarına, sindirim sisteminde görülecek rahatsızlıklara dikkat etmeli. Yengeçlerin en büyük külfetleri mide sıkıntıları olarak görülüyor.

ASLAN BURCUNUN HASSAS YERİ KALPLERİ

Aslan burcu insanları çoklukla kalp ve sırt bölgesi rahatsızlıklarından şikayet ediyorlar. Ayrıyeten aslanlar virüsle ilgili hastalıklardan, soğuk algınlığı, sırt ağrıları ve kalp ağrılarından muzdaripler.

BAŞAKLARIN EN BÜYÜK KAYGISI HAZIMSIZLIK

Başak burcu insanlarının başları bağırsaklarıyla sıkıntıda. Başaklar bilhassa safra kesesi rahatsızlıklarına yatkınlar. Başaklar hazımsızlık meseleleri, karın ağrıları ile yaşamayı öğrenmeli.

TERAZİLERİN HEM BÖBREKLERLE HEM ÜREME ORGANLARI HEM DE ROMAZMA İLE BAŞI DERTTE

Terazi burcu insanları böbrek, romatizma, üreme bölgesi ile ilgili rahatsızlıklara yatkınlar. Teraziler adeta böbrek taşı sorunları ile doğmuşlardır.

AKREP BURCU İNSANLARI DA PROSTAT İLE BAYAN HASTALIKLARINDAN ŞİKAYETÇİ

Akrep burcu insanlarının başı üreme organları ile kederde. Akreplerde bilhassa rahim, anüs bölgesi rahatsızlıkları, bayan hastalıkları, prostat, mesanede taş sorunları sık görülüyor.

YAYLAR CİLT SIKINTILARI VE KALÇALARINDA DÜŞÜNCELER İLE DOĞUYORLAR

Yay burcu insanları en çok varis, cilt sorunları, kalça ve üst bacak bölgesi rahatsızlıklarından şikayetçi oluyorlar.

OĞLAK İNSANLARININ HASSAS YERLERİ DİZLERİ VE DERİLERİ

Oğlak burcuna sahip olan insanların dizleri ve derileri ile ilgili sorunları eksik olmuyor. Oğlaklar cilt yaraları, sedef ve vitiligo gibisi rahatsızlıklar ile gayret edecekler.

KOVALARIN EN BÜYÜK SORUNU KEMİKLERİ

Kova burcu insanları baldır ve bilek bölgesi rahatsızlıkları, kamburluk, skolyoz, bileklerde kırılma ve gibisi rahatsızlıklar ile ayak kramplarından muzdaripler.

BALIKLAR AYAKLARINDAN VE FITIKTAN ŞİKAYETÇİ

Balık burcu insanları en çok ayak bölgesi rahatsızlıkları, fıtık, gut rahatsızlıkları, ayaklarda şişliklerden şikayet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.