Beşiktaş Lideri Ahmet Parıltı Çebi: ‘Ali Koç’a ‘şaklaban’ demedim’

Beşiktaş Lideri Ahmet Işık Çebi, Fenerbahçe Lideri Ali Koç’a ‘şaklaban’ demediğini söyledi. Çebi, Ali Koç’un basın toplantısında Beşiktaş üzerinden örnekler vermesini hakikat bulmadığını söyledi.

Basın toplantısında konuşan Ahmet Işık Çebi “Bütün ailelere ve liderlere hürmetim var. O görüntüde gerideki arkadaş ‘Masaya yumruğunuzu vurun’ dediği için ben ‘Şaklabanlık yapmam’ dedim. Ali Bey’e asla bu türlü bir cümle kurmam” dedi.

Ayrıyeten Ahmet Işık Çebi “Ali Koç’un açıklamalarında yalnızca Beşiktaş maçından örnek vermesi beni zora sokabilecek bırakabilecek bir durum, ben bunu yanlış bulduğumu söyledim. Ali Koç zati haksızlıklara, adaletsizliklere sesini yükselten bir arkadaşımız. Yalnızca bizim işimizi bize bırakmasını beklerdim. A kulübü liderisiniz, çıkın kendinizden örnek verin. Adaletten bahsediyorsanız kendi maçınızda bize yapılan adaletsizliği örnek verin. Yalnızca Beşiktaş’ın söylenmesi güç durumda bıraktı, evet niyeti o değildir tahminen lakin bırakmıştır” tabirlerini kullandı.

NELER YAŞANMIŞTI?

Ahmet Parıltı Çebi’nin Fenerbahçe derbisinin akabinde ortaya çıkan görüntüsünde Beşiktaş taraftarının “Trabzon’a çok taviz verdiniz” kelamlarına “Ali Koç’un gazına mı geliyorsun? Yürü git!” diye cevap verdi. O anlarda yaşanan diyaloglarla ilgili bir görüntü daha toplumsal medyada yer aldı.

Siyah-beyazlıların lideri Ahmet Işık Çebi, bir taraftarın “Ali Koç savunmasın bizi liderim” kelamlarına “Evladım, şaklabanlık yapanlardan ben olmam. Ben şebek değilim” kelamlarıyla cevap verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.