Anneler Günü hediyesi: Anneler Gününde alınabilecek en güzel…

ÇİÇEK OLMAZSA OLMAZ

Paylaş

ÇİÇEK OLMAZSA OLMAZ

Anneler Günü’nün olmazsa olmazı çiçekler. Annenize hediye olarak çiçek almayı planlıyorsanız, buketlerin yanı sıra saksı çiçeklerine de göz atmak isteyebilirsiniz. Saksı çiçekleri hem daha uzun süre kalacak hem de annenizin hobi edinmesine yardımcı olacaktır.

BARDAK TAKIMI

Paylaş

BARDAK TAKIMI

Üzerinde “canım annem”, “dünyanın en iyi annesi”, “süper anne” gibi ifadelerin bulunduğu bir bardak takımıyla annenizin misafirlerini kıskandırmasını sağlayabilirsiniz.

Kişiye özel bardakların fincan, çay bardağı, Türk kahvesi fincanı ve kupa gibi çeşitleri de var. Kahveyi seven bir anneniz varsa, kupa almayı düşünebilirsiniz.

EV EŞYALARI

Paylaş

EV EŞYALARI

Annenizin uzun zamandır kullandığı ve artık yenilenme vaktinin geldiği bir ev eşyası mutlaka vardır. Elektrik süpürgesi, mutfak robotu gibi ürünler hem annenizin işini kolaylaştıracak hem de harika bir hediye olacaktır.

TAKILAR

Paylaş

TAKILAR

Annenizin uzun süre boynundan çıkarmayacağı bir hediye almak istemez misiniz? Üstelik artık kişiye özel altın kolyeler bulmak çok kolay. Üzerinde hem sizin hem de annenizin adının bulunduğu bir kolyeyi takmaktan büyük keyif alacaktır.

Kolyelerin yanı sıra yüzük ve küpelere de bir şans vermek isteyebilirsiniz.

BAKIM ÜRÜNLERİ

Paylaş

BAKIM ÜRÜNLERİ

Bakım yapmayı sevmeyen neredeyse kimse yoktur. Anneler Günü’ne özel birçok bakım ürünü hem indirime giriyor hem de özel set halinde satışa sunuluyor. Bu fırsatı kaçırmak istemezsiniz 🙂

Annenizin parfüm, gençleştirici kremler, nemlendiriciler ve makyaj malzemelerini yenilemenin tam vakti diyebiliriz.

TEKNOLOJİK ANNELERE HEDİYELER

Paylaş

TEKNOLOJİK ANNELERE HEDİYELER

Teknolojiyi seven bir anneniz varsa şanslısınız, çünkü çok fazla hediye seçeneği var. Söz konusu teknolojik ürünler olunca kesenin ağzını biraz açmakta fayda var. Akıllı bileklikler, tabletler ya da yeni bir telefon ideal hediyelerden bazıları.

ANI BİRİKTİRMEYİ SEVEN ANNELERE...

Paylaş

ANI BİRİKTİRMEYİ SEVEN ANNELERE…

Fotoğraflara ve anılara düşkün bir anneniz varsa, çerçeve seti, büyük çerçeveli bir aile fotoğrafı iyi bir hediye olabilir. Ya da en sevdiğiniz aile fotoğrafını ahşap yakma yöntemiyle farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra, taş boyama yöntemiyle aile fotoğrafını taşın üzerine işletebilir, farklı dekoratif bir hediye elde edebilirsiniz.

KIYAFETLER...

Paylaş

KIYAFETLER…

Bir kadının asla hayır diyemeyeceği bir hediye varsa o da kıyafetlerdir. Annenizin dolabını şöyle bir kurcalayın, beden ölçüsünü öğrenin. Bu yıl annenizin üzerinde görmek istediğiniz kıyafeti ona alın. Bu bir elbise, bluz, pantolon, eşarp ya da etek olabilir.

hediye önerileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir