AKP’den UYGUN Parti’ye geçti, rozetini Akşener taktı

Muğla’nın Fethiye ilçesinde 2019 yılında AKP’den Belediye Meclis üyesi seçilen Ayşe Çiftçi düzenlenen merasim ile ÂLÂ Parti’ye geçti. Çiftçi’ye rozetini DÜZGÜN Parti Genel Lideri Meral Akşener taktı.

Muğla’nın Fethiye ilçesinde yaşayan ve 2019 seçimlerinde AKP’den Fethiye Belediyesi Meclis Üyesi seçilen Ayşe Çiftçi Uygun Parti’de düzenlenen merasim ile üye oldu.

ÂLÂ Parti Genel Merkezinde düzenlenen merasimle Genel Lider Meral Akşener tarafından Ayşe Çiftçiye GÜZEL Parti rozeti takıldı. İştirak merasimine Genel Lider Meral Akşener, ÂLÂ Parti Muğla Milletvekili ve Mahallî İdareler Lideri Metin Ergun ve İlçe Lideri Ali Fatih Çoban katıldı.

İSTİFASINI TOPLUMSAL MEDYADAN DUYURDU

Belediye Meclis üyesi Çiftçi daha evvel toplumsal medya hesabından istifasını duyurmuştu. Fethiye Belediye Meclis Üyesi Ayşe Çiftçi, istifasında şu kelamlara yer vermişti “Kendi isteğim ile 2011 yılında üyesi olduğum, mahalle bayan kolları idare heyeti üyeliği vazifesini, 2018 ve 2020 yılları ortasında Fethiye ilçe bayan kolları başkanlığı vazifesini yaptığım Ak parti üyeliğimden gördüğüm gerek ve aldığım karar nedeniyle bugün itibariyle istifa ediyorum. Kamuoyuna hürmetle duyurulur” tabirlerini kullanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.