Adis Jahovic: Çok karışmadım, açıklama yapmıyorum

Gaziantep FK ile deplasmanda 1-1 berabere kalan Göztepe, Süper Lig’e Yeni Malatyaspor’dan sonra veda eden ikinci takım oldu. Maçın son anlarında yaşanan fair-play örneği müsabakanın önüne geçti. Göztepe’nin küme düşmesi ve maçın son anlarını Adis Jahovic, Arda Özçimen ve Ege Özkayımoğlu, beIN Sports’a yorumladı.

‘Futbolda bunlar yaşanabiliyor’

Göztepe’nin 20 yaşındaki genç futbolcusu Ege Özyakımoğlu küme düşmeleri nedeniyle üzgün olduklarını belirtti. Özkayımoğlu, “Tabii ki çok üzgünüz. Bu sene çok fazla isteyip yapamadığımız çok şey oldu. Futbolda maalesef bunlar yaşanabiliyor” ifadelerini kulandı.

Ege Özkayımoğlu sözlerini şu şekilde tamamladı: “Ben 12 senedir bu kulübün içindeyim. Gerçekten çok üzgünüm. Bütün herkesten teker teker özür dilemek istiyorum. Diyebileceğim tek şey Allah’ın izniyle tekrardan en güzel yerlere emeğimizle bir şekilde tekrar getireceğimize inanıyorum. Çok üzgünüz.”

‘Emek vermeye devam edeceğim’

Karşılaşma sonrası Göztepe’nin file bekçisi Arda Özçimen de beIN Sports’a konuştu. Genç eldiven, “Fazla söyleyebileceğim bir şey yok. Bu takımın altyapısından çıktım, emek verdim ve vermeye devam edeceğim. Üzgünüz” diye konuştu.

Müsabakada Göztepe’nin tek golünü kaydeden Adis Jahovic ise şu ifadeleri kullandı:

“Çok teşekkürler. Tabii ki ben mutluyum Göztepe’de oynamaktan dolayı. 3 sene sonra geri döndüm. Çok zor deplasman burası. Kazanmak isterdik ama olmadı ve 1-1 bitti. Takım arkadaşlarımı mücadelesinden dolayı kutluyorum. Ben orada çok karışmadım, açıklama yapmıyorum. Tabii ki biz profesyonel futbolcularız. Sahada çalışıyor herkes. Ben de pozisyona koştum ve gol attım. Sonra zaten, çok açıklama yapmak istemiyorum.”

Iniesta’nın Barça formasıyla son golü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.