Acun Ilıcalı’dan transfer açıklaması: En az 8 oyuncu…

DUVAR- Hull City’nin sahibi olan Acun Ilıcalı, kulübün taraftarlarıyla bir ortaya geldi. ‘Nick Barmby ve Acun Ilıcalı ile bir akşam’ programı Hull City’nin Youtube kanalından canlı olrak yayınlandı. Programda gazeteci Rob Palmer moderatör olarak yer aldı.

Programda Acun Ilıcalı, Hull City hakkındaki planlarını açıkladı. Ajanspor’da yer alan habere nazaran; Ilıcalı, “Hull City Türkiye’de çok büyük hatta mega ilgi görüyor. Hull City’nin Türkiye’ye giderek hazırlık maçı yapmasını planlanıyoruz. Futbolcu Kean Lewis-Potter’ın oynamak istediği sürece grupta kalmasını istiyoruz. Gençleri yetiştirecek heyecan verici bir akademiyi hayata geçirmek istiyorum” tabirlerini kullandı.

‘8 TRANSFER YAPACAĞIZ’

Ilıcalı, “Kadroyu güçlendirmek için yazın en az 8 transfer yapacağız. Grup hakkında kararları almak için teknik yönetici Şota Averladze’ye inancımız tam. Gelecek dönem kadroda deneyimli forvet ya da forvetler olacak” dedi.

Acun Ilıcalı “Yerel medya ile irtibatı çok önemsiyorum. Yereldeki çocukları desteklemek için kampanyalar yapılacak. Statta daha çok rock konseri düzenlenecek. Bunun için Türkiye’den bir bira markasıyla bağlantı yapılıyor. Alandaki rugby işaretlerini sevmiyorum. Rugby ile futbol alanının birebir olmasını sevmiyorum. Bayan futbol kadrosu kurabilirim” sözlerini kullandı. (DUVAR)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.