Acun Ilıcalı: Fenerbahçe’ye borçlu hissediyorum

Fenerbahçe’de yeni dönem öncesi gerçekleştirilen forma lansmanında Acun Ilıcalı açıklamalarda bulundu.

Kendisini topluluğa borçlu hissettiğini söyleyen Ilıcalı, “Fenerbahçe topluluğu bence kalitesini, gücünü, sıkıntı günleri yaşarken kenetlenmesiyle her vakit göstermiştir. Fenerbahçeli olduğum için çok memnunum. Dünyada, az kenetlenmeler görülmüştür bu kadar atak karşısında. Bu açıdan Fenerbahçeli olduğum için gurur duyuyorum. Her vakit söylüyorum küçüklüğümde, memnun olduğum birçok olayın ardında Fenerbahçe galibiyetleri var. Borçlu hissediyorum kendimi, beni bu kadar keyifli eden bir kadrosu ve bir camiayı elimden geldiğinde destekleyeceğim.” dedi.

“Hocamız ümit verdi”

Fenerbahçe’den bu dönem ile ilgili beklentileri sorulan Acun Ilıcalı, “Sezon maçları heyecanlı ve hoş olur. Herkes dört gözle maçları bekler. Ancak şampiyonluğa oynayan 5-6 grup var. Biri keyifli oluyor, başkaları üzülüyor. Maalesef durum bu. Futbolun o açıdan biraz o badiresi var. Futbolda maalesef bir koltuk var, biri o koltuğa oturacak. Fakat bu yılki grup ve teknik yönetici, son vakitlerin en güçlü takımlarından birisiyiz. Teknik yöneticimize güveniyoruz, bir dünya markası. Bu yılki hocamız bize ümit verdi.” halinde konuştu.

“Başarılı olmak için elimden geleni yapacağım”

Hull City başkanlığı için de konuşan Acun Ilıcalı, “Bu işler çok güç, Ali Lideri daha düzgün anlıyorum. Bütün sorumluluğun sende olması, bütün topluluğun gözlerinin sende olması değerli bir sorumluluk. Birçok parametre var, onları çözmemiz lazım. O yüzden ben hem Fenerbahçe’nin hem de Türkiye’nin yurt dışında Türkiye’nin temsilcisi olmak istiyorum. Başarılı olmak için elimden geleni yapacağım.” kelamlarını kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.